BLOG

Dywany – BLOG Motilove Home – Jednokolorowe dywany do sypialni – czy to dobry pomysł?


Sypialnia to wyjątkowe pomieszczenie. To w niej udajemy się na zasłużony wypoczynek po ciężkim dniu lub oddajemy się błogim chwilom relaksu z książką i filiżanką herbaty. Dobrze urządzona sypialnia charakteryzuje się tym, że panuje w niej spokój i harmonia. Takie wnętrze może być jednak nie tylko przytulne, ale również stylowe, co zawdzięczamy obecności dobrze dobranych mebli oraz dodatków, takich jak tekstylia, czy dekoracje.

Dywan w sypialni to niezbędny element dekoracyjny

Dekoracja wnętrz to bardzo przyjemny etap urządzania mieszkania. To właśnie różnego rodzaju dodatki czynią pomieszczenie wyjątkowym. Do takich dodatków z całą pewnością należą dywany. Mają one za zadanie wprowadzić do pomieszczenia przytulny klimat. W przypadku sypialni ma to szczególne znaczenie, gdyż charakter tego miejsca wymaga subtelnego uzupełnienia. Dywan może być nawiązaniem do poduszek, narzuty, zasłon, a nawet innych dekoracji obecnych w pomieszczeniu, tworząc wówczas spójną całość. Dodatkowo, dywan w sypialni daje możliwość stąpania na boso w komfortowy sposób. Umiejscowienie go w pobliżu łóżka sprawia, że nie musimy obawiać się nieprzyjemnego kontaktu z chłodną podłogą tuż po przebudzeniu.

Jednokolorowy dywan w sypialni

Jako że sypialnia jest miejscem odpoczynku, powinna ona być urządzona w bardzo przemyślany sposób. Pracownia dekoracji wnętrz to miejsce, w którym możemy znaleźć estetyczne dodatki do sypialni, a w ich wyborze warto kierować się utrzymaniem nastroju, który pragniemy uzyskać w pomieszczeniu. Kwestia wyboru dywanu jest tutaj szczególnie istotna. Wybierając dywany w wielu kolorach możemy zaburzyć spójność pomieszczenia, dlatego do sypialni warto wybierać jednokolorowe warianty. Wówczas możemy liczyć na to, że dywan pięknie uzupełni pomieszczenie, jednak nie wprowadzi dodatkowego wzoru, który mógłby zakłócić subtelny charakter sypialni. Dodatkowo, jednokolorowy dywan to bardzo strategiczne rozwiązanie. Sprawdza się ono szczególnie u osób, które często dokonują zmian w wyglądzie pomieszczenia. Wybierając dywan w stonowanym kolorze, możemy mieć pewność, że będzie on w dalszym ciągu spełniał swoją funkcję, nawet jeśli wymienimy większość dekoracji, bądź zdecydujemy się na inny kolor ścian.

Dlaczego warto zainwestować w dywan wysokiej jakości?

W przypadku urządzania wnętrz, jakość materiałów ma ogromne znaczenie. W końcu są to elementy, którymi otaczamy się na co dzień. Dywany wykonane z wysokiej jakości materiałów są o wiele bardziej wytrzymałe, dlatego wybierając taki dywan możemy cieszyć się nim przez długi czas. Ze względu na umiejscowienie, warto również wziąć pod uwagę taki aspekt jak czyszczenie dywanów. W przypadku materiałów gorszej jakości, często zdarza się, że po czyszczeniu dywan traci swój pierwotny wygląd i nie nadaje się do dalszego użytkowania. Takie sytuacje nie mają jednak miejsca jeśli na dekorację podłogi wybierzemy dywan wysokiej jakości. Dzięki temu, możemy mieć pewność, że niezbędne czynności czyszczące nie zniszczą naszego ulubionego dodatku, a wręcz przeciwnie, pięknie go odświeżą.

Minimalistyczne dywany do pomieszczenia w każdym stylu

Motilove to pracownia, w której szycie dywanu wynika z połączenia pasji, kreatywności oraz zamiłowania do walorów artystycznych. Dzięki temu, dywany pełnią nie tylko użyteczną funkcję, ale również są ozdobą samą w sobie. Bogata paleta kolorystyczna i stylowy design dywanów sprawia, że pasują one do pomieszczenia w każdym stylu. Niezależnie od tego, czy pomieszczenie ma nowoczesny charakter, czy też panuje w nim rustykalny nastrój, jednokolorowy dywan z estetyczną fakturą z całą pewnością będzie stylowym, subtelnym aspektem tego pokoju.

 


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo