BLOG

Osłony okienne – BLOG Motilove Home – Zasłony na wymiar – dlaczego warto wybrać takie rozwiązanie?


Pomimo upływu lat zasłony nadal cieszą się bardzo dużą popularnością. Pełnią one nie tylko funkcję estetyczną, ale również poprawiają komfort domowników i zwiększają poziom prywatności. Szczególnie popularne w ostatnich latach są zasłony na wymiar, które są synonimem nowoczesności i wysokiej jakości. To sprawia, że znajdują one zastosowanie w wielu gospodarstwach domowych.

Zasłony na wymiar – jakie są ich zalety?

Szycie zasłon na wymiar cieszy się coraz większym zainteresowaniem w społeczeństwie. Gotowe zasłony nierzadko nie spełniają bowiem naszych wymagań pod względem funkcjonalnym, dlatego też szukamy innych rozwiązań, które umożliwią nam stworzenie pięknej aranżacji. Głównym walorem tego rozwiązania jest fakt, że sami możemy dostosować długość i szerokość zasłon do naszych preferencji. Dzięki temu możemy dopasować wymiary do swoich wymagań. Zasłony szyte na wymiar mogą być również dostosowane pod kątem wyboru tkaniny czy rodzaju obszycia i marszczenia. W efekcie klient od początku do końca może decydować o wyglądzie i funkcjonalności swojego produktu. Sprawia to, że wariant ten zyskuje coraz więcej miłośników.

Dlaczego warto postawić na zasłony na wymiar?

Zasłony tarasowe na wymiar warto kupić przede wszystkim ze względu na swoją wygodę. Dzięki nim unikniemy błędnego dopasowania i sprawimy, że kontrola nad ilością wpadającego światła do mieszkania stanie się znacznie prostsza. W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się zasłony zaciemniające na wymiar. Z ich pomocą możliwe jest stworzenie przytulnej atmosfery we wnętrzu, która nie zostanie zaburzona przez niepożądane promienie słoneczne. Zasłony na wymiar to rozwiązanie zachwycające pięknem i trwałością, ale również prostym montażem. Perfekcyjne dopasowanie tego produktu sprawia bowiem, że jego właściwe zainstalowanie nie pochłania wiele czasu i jest dziecinnie proste.

Zasłony na wymiar – hit czy kit?

Jeśli zastanawiasz się, czy lepiej sięgnąć po gotowe zasłony, czy warianty na wymiar, to zdecydowanie lepszą opcją jest druga propozycja. Dzięki niej stworzysz piękny i funkcjonalny produkt, dopasowany do Twojego gustu i stylu wnętrza. Co więcej, podczas szycia zasłon mamy pełną kontrolę nad procesem produkcyjnym, w efekcie czego możemy eksperymentować z zasłonami i dodawać do nich elementy, które jeszcze mocniej poprawią nasz komfort. Jeżeli cenisz sobie niebanalne rozwiązania, idealne do niemal każdego wnętrza, to strzałem w dziesiątkę powinny być zasłony welurowe na wymiar. Są one symbolem elegancji i schludności, co oznacza, że szczególnie dobrze spiszą się w prostych i minimalistycznych pomieszczeniach.


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo