JAK PRACUJEMY

etapy realizacji zlecenia

1. Spotkanie

Będąc na miejscu z przyjemnością wysłuchamy jakie to Ty masz pomysły, wizje oraz oczekiwania co do aranżowanego pomieszczenia. Następnie doradzimy jakie rozwiązania będę odpowiednie przy danym układzie mieszkania. Zorientujemy się w możliwościach montażu oraz dobierzemy pasującą do wnętrza kolorystykę. Pokażemy wzornik i dokonamy stosownych pomiarów. Na zakończenie przedstawimy różne warianty cenowe. 

2. Indywidualny projekt

Ze swojej strony zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc w spójnej aranżacji wnętrza.  Omawiamy możliwości techniczne, funkcjonalność przesłony. Dobieramy tkaniny, rodzaje upięcia i inne szczegóły niezbędne do realizacji projektu. 

Po analizie, dyskusji oraz omówieniu Twoich potrzeb, zaprojektujemy i stworzymy stylizacje Twoich marzeń, którą dodatkowo możemy przedstawić przy pomocy wizualizacji. 

3. Realizacja

Po akceptacji projektu następuje jego realizacja. Najprzyjemniejsza część naszej pracy, czyli tworzenie. Szyjemy na miarę firany, zasłony, rolety, poduchy, narzuty i w zależności od potrzeb inne dekoracje domu. Każdy projekt jest indywidualny, każdy wymaga precyzji i zaangażowania. Ponieważ to co robimy jest również naszą pasją, w każdy projekt wkładamy cząstkę siebie. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet.

4. Montaż i upinanie

Mając już wszystko przygotowane, przyjeżdżamy do Twojego mieszkania i aranżujemy je według projektu. Wszystkie elementy trafiają na swoje miejsce, urzeczywistniając Twoje marzenia.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo