BLOG

Osłony okienne – BLOG Motilove Home – Żaluzje plisowane – nowoczesne rozwiązanie


Oprócz tradycyjnych firanek i zasłon na rynku dostępne jest bardzo dużo różnych produktów przeznaczonych do osłony okien. Jedną z ciekawszych możliwości są żaluzje plisowane. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ich temat.

Czym są plisy okienne?

W naszym sklepie dostępne są najlepsze jakościowo plisy okienne. Są to bardzo nowoczesne i niezwykle stylowe osłony okienne. Dzięki nim można skutecznie regulować ilość światła, która będzie wpadała do pomieszczenia, a także zapewnić sobie intymny nastrój. Żaluzje plisowane prezentują się także bardzo atrakcyjnie, dzięki czemu pełnią także funkcję dekoracyjną.

Rolety plisowane – jakie mają zalety?

Żaluzje plisowane do salonu cieszą się bardzo dużą popularnością. Dzięki ich wykorzystaniu można skutecznie zaciemnić wnętrza na tyle na ile jest to pożądane w danej sytuacji. Możliwość regulacji jest bardzo ważna, ponieważ można np. ograniczyć ilość słońca, która padnie na ekran komputera w trakcie pracy, ale jednocześnie sprawić, że w pokoju nie będzie całkiem ciemno. Plisy do sypialni pozwolą na stworzenie intymnej atmosfery.

Dużą zaletą tego typu osłon okiennych, jest także to, że można je wykorzystać w nawet najbardziej niestandardowych oknach np. połaciowych, trójkątnych. Wpasowują się one świetnie we wnętrza urządzone w stylu tradycyjnym jak i bardziej nowoczesnym.

Materiał i kolorystyka

Rolety plisowane znajdujące się w naszej ofercie są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, a także materiałowych. Dzięki temu swobodnie można je dopasować do wystroju danego pomieszczenia, zgodnie z własnymi upodobaniami, a także warunkami. 

Warto zaznaczyć, że oprócz kolorów tkanin, można także wybrać różne barwy profilów listew, na których opiera się cała konstrukcja. 

Montaż rolet plisowanych 

Jedną z wielu zalet rolet plisowanych jest ich prosty montaż. W większości przypadków można je przymocować samodzielnie, bez konieczności wzywania fachowca. 

Poszczególne modele są przeznaczone do montażu na różne sposoby:

  1. między listwami przyszybowymi, 
  2. na listwy przyszybowe, 
  3. bezinwazyjnie, 
  4. do ściany lub do sufitu.

Warto zaznaczyć, że pierwsze dwa sposoby montażu wymagają zastosowania specjalnych uchwytów, które na stałe będą połączone z listwami okiennymi. Z kolei montaż bezinwazyjny opiera się jedynie na wykorzystaniu specjalnych haczyków, które montuje się na najwyższej listwie. 

Niezależnie od rodzaju montażu oraz materiału czy koloru, warto zaznaczyć, że rolety plisowane to bardzo popularny i nowoczesny sposób na osłonę okna. Warto się na niego zdecydować. 

 


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo