BLOG

Dekoracje wnętrz – BLOG Motilove Home – Trendy kolorystyczne w 2021 roku – te kolory będą pożądane we wnętrzach


Zgodnie z przewidywaniami ekspertów z dziedziny aranżacji wnętrz, rok 2021 będzie pełen naturalnych i spokojnych barw. Dziś więcej czasu spędzamy w domu i dekoracja wnętrz, która działa odprężająco i pozwala na optymalny relaks jest zdecydowanie tą najbardziej pożądaną. Na jaką kolorystykę warto zwrócić uwagę w tym roku?

Modna dekoracja wnętrz – jakie będą kolory roku 2021? 

Zrównoważone, neutralne, łagodne i kojące barwy ziemi. Tak pokrótce określić można kolorystyczne trendy w nadchodzącym roku. Świadczy to o tym, że tak bardzo popularny, nowoczesny styl skandynawski będzie nadal na piedestale. Uwagę zwróci wyraźna dominacja trendów ekologicznych, botanicznych i boho. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by naturalnymi barwami udekorować również pomieszczenie klasyczne. Wydaje się, że najmodniejsze w tym sezonie aranżacje w pełni odzwierciedla styl hampton. Jasne, naturalne wnętrza z wyraźnymi akcentami pastelowego błękitu tak bardzo kojarzą się z kojącym, wakacyjnym klimatem. Jeśli błękit połączymy z zielenią i mieszankę tę złamiemy szarością to otrzymamy subtelny kolor, który został ogłoszony barwą roku 2021 przez słynną markę Benjamin Moore. Inne renomowane firmy wskazują na jasne błękity oraz jasne brązy łączone z szarością. Elegancja, uniwersalność, lekkość i poczucie bezpieczeństwa. Tak prezentować się powinno modne wnętrze w nadchodzącym roku.

Szycie dekoracji wnętrz – sposób na unikalną aranżację

W celu stworzenia wnętrza, które będzie w pełni odpowiadało indywidualnym potrzebom warto niekiedy zdać się na profesjonalistów. Nasza pracownia dekoracji wnętrz Motilove słynie z tego, że kreuje stylizacje szyte na miarę. Wystarczy, że opowiesz nam o czym marzysz, a my profesjonalnie wszystkim się zajmiemy. Ustalimy kolorystykę i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Po zaprezentowaniu różnych wariantów cenowych stworzymy indywidualny projekt z możliwością wizualizacji. Dzięki temu wnętrze będzie zawsze idealnie dopasowane do wymagań. Motilove to nie tylko kompleksowe projektowanie pomieszczeń, ale także szycie dekoracji wnętrz. Naszym celem jest stworzenie w Twoim mieszkaniu klimatu jedynego w swoim rodzaju. A zapewnią to między innymi nasze wyroby dziewiarskie, precyzyjnie wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ręcznie dziergane poszewki na poduszki, kosze, dywany, narzuty, bieżniki, czy też maskotki w stylu vintage dodadzą wnętrzu pożądanego charakteru. Kierujemy się zasadą, że drobny przedmiot jest w stanie wprowadzić w każdej aranżacji istotne zmiany. Element hand made jest dziś pożądany we wszystkich pomieszczeniach nawiązujących do aktualnych trendów.

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove – unikalne meble i dekoracje okienne

Jeśli nie czujesz się na siłach jeśli chodzi o komponowanie udanych i modnych zestawień kolorystycznych w swoim mieszkaniu to chętnie przyjdziemy z pomocą. Stworzymy dekoracje okienne oraz umeblujemy mieszkanie. Spełnimy Twoje oczekiwania bez względu na to, czy preferujesz klimaty modernistyczne, czy też te bardziej tradycyjne. Po wykonaniu dokładnych pomiarów zamontujemy nowoczesne panele przesuwne, rolety rzymskie, czy też plisy lub verticale w kolorystyce idealnie dopasowanej do otoczenia. Szycie dekoracji wnętrz jest dla nas zawsze wyzwaniem, ale również i wielką przyjemnością. Z entuzjazmem dobierzemy odpowiednie firany oraz zasłony dla amatorów klasyki. Dla najbardziej wymagających klientów wykonujemy usługi tapicerskie. W ofercie posiadamy fotele, krzesła, sofy, hokery, ławki, a nawet super komfortowe legowiska dla zwierząt.


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo