BLOG

Dekoracje okienne – BLOG Motilove Home – Rolety rzymskie czy firany i zasłony? Co lepiej sprawdzi się w oknie?


Dekoracje okien są kluczową częścią aranżacji niemal każdego wnętrza. To dzięki nim tworzymy atmosferę i sprawiamy, że salon czy sypialnia są odpowiednio oświetlone. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór metod, które sprawią, że nasze okna będą funkcjonalne i piękne. 

Nowoczesność i wygoda

W naszych wnętrzach szukamy czegoś więcej niż najnowsze trendy. We własnym domu chcemy czuć się swobodnie i beztrosko. Wybierając dekoracje okienne powinniśmy zastanowić się nie tylko nad ich wyglądem, ale przede wszystkim nad funkcjami, które mają spełnić. W salonie spędzamy bardzo dużo czasu w ciągu dnia. Często odpoczywamy na kanapie, czytając książki lub oglądając filmy. Stały dostęp światła słonecznego jest bardzo ważny. Rolety rzymskie  montowane w salonie pozwalają na cieszenie się dostępem światła słonecznego w ciągu dnia i pełne zaciemnienie pomieszczenia, zawsze, kiedy zajdzie taka potrzeba. To nowoczesna metoda dekoracji okien, która sprawia, że jednocześnie nasze wnętrze jest przytulne i eleganckie. Tylko od nas zależy w jakim stopniu osłaniają one okno. Niezawodny, prosty w obsłudze mechanizm pozwala na regulację położenia rolety. Dzięki temu w razie potrzeby możemy osłonić okno całkowicie, a jeśli chcemy pozostawić odsłoniętą jedynie część. Tym sposobem rolety rzymskie  osłonią nas nie tylko przed nadmiarem słońca, ale również zadbają o naszą prywatność. Idealnie sprawdzą się nie tylko w salonie, ale i kuchni czy innych pokojach, których okna wychodzą na ulicę bądź posesje sąsiadów.

Ponadczasowe rozwiązania

Od lat niezmiennie dużą popularnością cieszą się firany i zasłony wieszane w wielu naszych domach. Ich wszechstronność sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie bez nich swojego wnętrza. Firany i zasłony sprawdzą się idealnie w sypialni, gdzie nie tylko dodadzą przytulności naszemu wnętrzu, ale dobrze je zaciemnią, jeśli nabierzemy ochoty na popołudniową drzemkę. Decydując się na dekoracje okien firanami i zasłonami należy pamiętać o wyborze wysokiej jakości materiałów. W ten sposób zyskamy nie tylko eleganckie, ale i bardzo funkcjonalne wnętrze. Szeroka gama tekstur i barw sprawi, że powszechnie uważane za tradycyjne, zasłony i firany sprawią, że wnętrze będzie nowoczesne i stylowe. Tylko od nas zależy na jaki krój czy rodzaj materiału się zdecydujemy. Od lat dużą popularnością cieszą się zasłony sięgające do samej ziemi. Osłaniają one nie tylko okna, ale i ściany. 

Wnętrze z charakterem

Dekorując okna musimy zdecydować, czy w naszym wnętrzu lepiej sprawdzą się rolety rzymskie czy firany i zasłony. Obie aranżacje mają długą listę zalet. Za roletami przemawia ich wszechstronność i funkcjonalność. Sprawdzą się idealnie jako dekoracja okien w salonie nowoczesnego domu. Najczęściej występują one w jasnych odcieniach, czasami zdobią je delikatne wzory. Firany i zasłony wydają się być bardziej różnorodne. Wykonuje się je z wielu rodzajów materiałów, o różnej gramaturze , teksturze i bogatej gamie kolorystycznej. Ozdabiają one okna w naszych domach od lat. Dlatego kojarzą się z bardziej tradycyjnymi wnętrzami. 


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo