BLOG

Osłony okienne – BLOG Motilove Home – Rolety idealne do kuchni


Kuchnia to miejsce wyjątkowe – to tutaj przygotowujemy posiłki dla całej rodziny, a nierzadko również właśnie w tym miejscu je zjadamy. Bywa, że przy stole toczą się ważne rozmowy, bo to czasem jedyne miejsce, w którym rodzina spotyka się w całości. Zdarza się również, szczególnie w małych metrażach, że w kuchni również pracujemy i relaksujemy się. Tym samym chcielibyśmy, aby kuchnia była miejscem zapewniającym nam prywatność i intymność – jeśli okna naszej kuchni wychodzą na sąsiadów, to musimy znaleźć rozwiązanie, które zapewni nam prywatność, np. rolety. Jakie będą najlepsze do kuchni?

Praktyczne i funkcjonalne rolety do kuchni

Kuchnia to często małe pomieszczenie, w którym liczy się każdy centymetr. Ponadto rolety w kuchni znacznie łatwiej mogą ulegać zabrudzeniom ze względu na czynności, jakie się w niej wykonuje. Rolety kuchenne nie powinny również zajmować dużo miejsca, a przy tym być także łatwe do utrzymania w czystości. Z tego względu w kuchni sprawdzą się między innymi rolety materiałowe, ale takie, które łatwo zwinąć, a także zdjąć, gdy zajdzie potrzeba, aby je wyczyścić. Należą to nich na przykład rolety rzymskie, które łatwo zdjąć i po prostu wyprać w pralce. Innym rozwiązaniem mogą być rolety dzień noc, które są bardzo łatwe w czyszczeniu. Jeśli nie dysponujemy dużą ilością miejsca w kuchni, to najlepiej zamówić rolety na wymiar, które będą idealnie wpisywać się kuchenny metraż i nie będą przeszkadzać w codziennych czynnościach. Aby roleta była funkcjonalna, to powinna być także wykonana z wysokiej jakości materiałów – są one odporne na zabrudzenia, a także na przykład na promieniowanie słoneczne, dzięki czemu nie blakną.

Rolety dekoracyjne do kuchni

Każda roleta oprócz tego, że jest funkcjonalna, to powinna być także dekoracyjna, dzięki temu uzyskamy w kuchni wyjątkowy klimat. Do szczególnie dekoracyjnych rolet zaliczamy rolety rzymskie, ale nie tylko, takie możliwości dają również między innymi rolety wolnowiszące oraz rolety w kasetach – dzięki temu, że są one całkowicie zabudowane, to cały ich mechanizm jest zupełnie niewidoczny – takie rozwiązanie na pewno docenią zadeklarowani minimaliści. Dekoracje okienne w postaci rolet to ważny element wystroju nie tylko kuchni, ale każdego innego pomieszczenia, dlatego powinny one idealnie wpisywać się w styl, jaki panuje we wnętrzu. Zanim zdecydujemy się na konkretne osłony okienne, to warto przyjrzeć się dostępnym aranżacjom, aby wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej wpisuje się w nasze oczekiwania oraz potrzeby.


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo