BLOG

Dekoracje okienne – BLOG Motilove Home – Jakie rodzaje i kolory dekoracji okiennych do szarej kanapy?


Szara kanapa w salonie stwarza duże możliwości do aranżacji wnętrza. Neutralny kolor mebla pozwala zastosować dekoracje okienne cechujące się dużą wyrazistością i oryginalnością. Podpowiadamy, jak ozdobić okno i wnieść do mieszkania przytulny nastrój. Które rodzaje i kolory dekoracji okiennych będą pasować do szarej kanapy?

Spójna aranżacja wnętrza

Kluczowym czynnikiem przy projektowaniu aranżacji okiennej powinien być dobór barw. W przypadku wnętrz z szarą kanapą sprawdzi się zarówno wyrazista, jak i subtelna kolorystyka w dekoracjach wnętrza. Na oknie mogą pojawić się przyciągające wzrok odcienie, takie jak głębokie zielenie, czerwienie i żółcie. Trafionym rozwiązaniem będzie wybór welurowych zasłon w opisanych kolorach – te znaleźć można w naszym sklepie w wersji gładkiej, pikowanej lub w drobne prążki.

Salon można udekorować także stonowanymi barwami – w ostatnim czasie modne kolory dekoracji okiennych to beże, brązy i szarości. Wymienione odcienie doskonale wkomponują się w aranżację wnętrza pod warunkiem, że w pomieszczeniu znajdą się akcenty w odpowiadających kolorach. Na przykład beżowa poszewka na poduszkę będzie świetnym uzupełnieniem dla dekoracji okiennej utrzymanej w tej kolorystyce. W naszej ofercie znajdziesz zarówno poszewki gładkie, jak i ze wzorami, które nadają się do salonów nowoczesnych oraz klasycznych.

Jakie rodzaje dekoracji okiennych wybrać?

Stonowany charakter szarej kanapy pozwala na dużą dowolność w wyborze rodzaju ozdoby okiennej. W pomieszczeniu może pojawić się wszystko, co wpisuje się w upodobania dekoratora lub należy do panujących trendów. Polecamy wybierać między innymi:

  • praktyczne rolety materiałowe, które nie tylko udekorują okno, ale odetną wnętrze od promieni słonecznych,
  • modne rolety dzień noc pozwalające na regulacje dostępu światła do salonu; rolety mają wysokie walory dekoracyjne, a dzięki dużej dostępności kolorów można je dobrać precyzyjnie do swoich oczekiwań,
  • ozdobne firany w białym kolorze, które idealnie pasować będą do szarej kanapy,
  • welurowe zasłony w odważnych barwach nadające się zwłaszcza do salonów klasycznych.

Dekoracja okienna w pomieszczeniu z szarą kanapą może być kontrastem dla stonowanego mebla lub łagodnym uzupełnieniem aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz zarówno modne firany i zasłony, a także praktyczne rolety w dowolnych odcieniach, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną dekorację okna. Pamiętaj, by aranżacja pomieszczenia była możliwie spójna. Decydując się na odważny kolor w ozdobie okna, wykorzystaj go także w planowaniu innych dodatków do wnętrza.


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo