BLOG

Dekoracje okienne – BLOG Motilove Home – Jak optycznie powiększyć pokój?


Odpowiednia aranżacja wnętrz zarówno dla indywidualnej osoby, jak i dla profesjonalnej firmy potrafi stanowić prawdziwe wyzwanie. Jednak jest ono niezwykle przyjemne, ponieważ można wtedy dostosować wszystko do naszych potrzeb. Zdarzają się jednak wnętrza, które swoim rozmiarami nie dają dużego pola do popisu ze względu na ograniczone możliwości przestrzenne. Dodatkowym utrudnieniem są także okna, których niewielki rozmiar często nie dodaje niestety estetyki. Istnieje jednak idealne wyjście z tej sytuacji w postaci dodatków, które nie tylko będą dobrze się prezentować, ale także optycznie powiększą wnętrze. Jeśli starasz się znaleźć korzystne inspiracje, które umożliwią funkcjonalną aranżację, to trafiłeś idealnie!

Spraw, że małe okna nabiorą charakteru

Warto zyskać wiedzę, w zakresie aranżacji mieszkań, a zwłaszcza tych z małymi oknami. Są dostępne możliwości, które w łatwy i nieinwazyjny sposób dodadzą dodatkowego metrażu. Łatwo w takich przypadkach żyć w przekonaniu, że podstawą aranżacji małych okien jest oszczędność. Co prawda, nie należy przesadzać, jednak minimalizm lub brak dekoracji działa w równie negatywny sposób. Podstawą estetyki jest wysoka jakość, oraz trzeba zadbać, by wszystkie dekoracje pasowały do rodzaju i wielkości wnętrza. Popularnym rozwiązaniem są rolety rzymskie oraz zasłony, które w połączeniu zapewnią nam możliwość dostosowania ilości światła dziennego, wpadającego do pomieszczenia oraz ta aranżacja nie przytłacza okna. Aby optycznie powiększyć wielkość okna warto dodać rolety ora zasłony zawieszone po obu stronach. Jest to bardzo miłe dla oka rozwiązanie, które w zestawie jest niezwykle funkcjonalne. Jeśli przestrzeń nie daje Ci możliwości zastosowania zasłon, to same rolety także są w stanie wpłynąć pozytywnie na estetykę. Dobrym sposobem na zminimalizowanie rzucających się dysproporcji wnętrza jest wybranie kolorystyki zbliżonej do koloru ścian.

Ponadczasowa klasyka – firany i zasłony

W przypadku niewielkich wnętrz można zastosować także tradycyjne rozwiązania. Przy użyciu firan i zasłon także można pozwolić sobie na optyczne powiększenie mieszkania. Trzeba jednak mieć wiedzę, która umożliwi nam odpowiednie dobranie ich. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu satysfakcjonującego efektu, to warto mieć na uwadze, że trzeba zadbać, aby obie dekoracje były dostatecznie długie. Ponadto firany i zasłony dla uzyskania pożądanego rezultatu powinny być delikatne i lekkie. Jeśli posiadasz w wybranym pomieszczeniu więcej, niż jedno okno, to zdecyduj się na ten sam wzór i styl, dzięki czemu będą dobrze ze sobą współgrać.

 


Pracownia dekoracji wnętrz MOTILOVE home w swojej ofercie proponuje między innymi:

  • Firany oraz zasłony – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Firan i Zasłon głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Rzymskie, Panele, Plisy – Dobór + Pomiar +  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Rzymskich głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Dywany oraz inne Wyroby Dziewiarskie – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Dywanów głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Rolety Materiałowe –  Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Rolet Materiałowych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.
  • Meble Tapicerowane – Dobór + Pomiar+  Szycie + Montaż + Czyszczenie Mebli Tapicerowanych  głównie na terenie miast Palędzie, Dąbrówka, Lusowo, Konarzewo, Dopiewo, Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Doradzimy i zaprojektujemy Państwa wnętrze najlepiej i najstaranniej potrafimy.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo, jeśli: Masz swój pomysł i szukasz wykonawcy|Potrzebujesz inspiracji|Chciałbyś otrzymać projekt z wizualizacją|Nie wiesz od czego zacząć|Zastanawiasz się nad ceną naszych usług i produktów

Artist

Magdalena Sidoruk

Nasza pracownia Motilove home kładzie szczególny nacisk na indywidualne podejście do klienta oraz kompleksową obsługę. Wartością dodaną naszych usług jest pozytywne nastawienie, które wyróżnia:

Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.
Pracownia dekoracji wnętrz Motilove - STRONA GŁOWNA - Dywany, Firany, Rolety Rzymskie.

Kontakt

Magdalena Sidoruk

+48601636605

motilove@vp.plTooltip Text

Pracownia Motilove Home najbardziej aktywnie działa na terenie Poznania i okolicznych miejscowości: Mosina, Komorniki, Skórzewo, Kamionki, Tarnowo Podgórne, Baranowo, Przeźmierowo, Swarzędz, Plewiska, Poznań Winogrady, Chyby, Dąbrówka, Gruszczyn, Kamionki, Kiekrz, Stęszew, Tarnowo Podgórne, Zalasewo. 

Copyright © Motilove 2022

Projekt i wykonanie: Piotr Jeziorny piotr jeziorny strony internetowe luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo Piotr Jeziorny pozycjonowanie stron internetowych luboń, komorniki, mosina, plewiska, puszczykowo, stęszew, skórzewo